logo

15 Eylül 2007

Volaka ailesinin mutlu günü

Nazilli’nin tanınmış işadamlarından Hilmi Volaka oğlunu sünnet ettirdi. Sünnet şölenine siyaset ve iş dünyasının tanınmış simaları katıldı.
Sermin ve Hilmi Volaka’nın oğulları Ahmet’in sünnet törenine AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Ahmet Ertürk, AK Parti Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Eker, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Ertürk, Yönetim Kurulu Üyeleri, Nazilli Belediye Spor Yönetimi ile futbolcular, doktorlar, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.
Havai fişek gösterilerinin de yapıldığı gecede Yavuz Kaynar Düğün Salonu muhteşem günlerinden birini yaşadı. Mevlütlü yemeklerine ve gece eğlencelerine katılan herkese çok teşekkür eden Özel Volaka Diyaliz Merkezinin yöneticisi olan Hilmi Volaka “Dostlarım bizi en mutlu günümüzde yalnız bırakmadılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tıp camiası ve iş dünyasından olan, tüm dostlarımla birlikte bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca gecede davetliler sünnet çocuğuna adeta hediye yağmuruna tuttu.

(İHA)

Share