logo

17 Ekim 2007

Nazilli Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Orhan Koç plaketle ödüllendirildi

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden Sağlık Bakanlığı Müsteşarlığı’na atanan Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Orhan Koç adına veda yemeği düzenlendi. Yemek sonunda başarılı hizmetlerinden dolayı Dr. Orhan Koç’a plaket verildi.
Geçen ay Sağlık Bakanlığından gelen resmi yazı ile müsteşarlıkta görevlendirilmek üzere Ankara’ya çağrılan Dr Orhan Koç, onuruna Memur-Sen tarafından verilen yemeğe AK Parti Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, Memur-Sen Aydın İl Başkanı Süleyman Alkoç, Sağlık-Sen Şube Başkanı Baki Karaer, sendikacılar ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Nazilli Devlet Hastanesi’nde iki yıl önce görevine başlayan Dr Orhan Koç’un üstün gayreti ve yapmış olduğu örnek çalışmaları ile Aydın’a örnek olduğunu ve bundan kendilerinin büyük gurur duyduklarını belirten Memur-Sen Aydın İl Başkanı Süleyman Alkoç ?Aydınımız, hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren bir başhekimi Ankara’ya göndermenin gururunu taşıyor. Sayın başhekimimiz bundan böyle tüm Türkiye’ye hizmet edecek. Bir yandan onu kaybetmenin hüznünü yaşarken, ülkemiz adına da sevincimizi belirtmek istiyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerken kalbimizin her an onunla birlikte olduğunu da bilmesini istiyoruz? dedi.
Birlikte yenen yemeğin ardından AK Parti Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, Başhekim Dr. Orhan Koç’a bir teşekkür plaketi vererek yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şükranlarını dile getirdi. Verilen her görevi yerine getirmek için elinden geleni yapacağını belirten Koç, kendisi için düzenlenen yemeğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Koç, ?Ancak Nazilli benim için apayrı bir önem taşıyor. Buradan güzel anılar ve duygularla ayrılıyorum. Büyük bir özveri ile bana destek olan Nazilli Devlet Hastanesi Personeline, Nazilli Halkına ve siz değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum? dedi.

(İHA)

Share