logo

30 Ekim 2007

Kuşadası’nda turizmcileri bir araya getiren düğün

Kuşadalı genç turizmci Volkan Yırtımcı, meslektaşı Havva Kağnıcı ile hayatını birleştirdi. Kuşadası Sea Wiev Otel’deki Tayf Turizm’in sahibi Volkan Yırtımcı ile meslektaşı Havva Kağnıcı’nın muhteşem düğün töreni, Kuşadalı turizmcileri de bir araya getirdi.
Düğün törenine Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bülent İlbahar ile birlikte çok sayıda seyahat acentesi sahibi ve otel yöneticisi katıldı. Havai fişek gösterisi altında salona giren Kuşadalı genç turizmciler, davetlilerden büyük alkış aldı. Nikah şahitliğini TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bülent İlbahar’ın yaptığı düğün töreninde genç turizmcilerin mutluluğu gözlerinden okundu.
Tayf Turizm’in sahibi Volkan Yırtımcı ve hayatını birleştirdiği Havva Kağnıcı, uzun süredir birlikte çalıştıklarını ve turizm sezonunun sona ermesiyle evlenmeye karar verdiklerini belirterek, “Turizm çalışmalarına biraz ara verdik. Balayımızın ardından yeniden çalışmaya başlayacağız. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayanlara teşekkür ediyoruz ” dediler.

(İHA)

Share