logo

28 Eylül 2007

Emanet motosikletle kaza yaparak hayatını kaybetti

Aydın’ın Söke ilçesi’nde akrabasından emanet aldığı motosikletten düşen 44 yaşındaki İsmet Çavuş hayatını kaybetti. İsmet Çavuş Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi önünde düzenlenen törenle mesai arkadaşları ve yakınları tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Edinilen bilgiye göre, yıllardır işe bisikleti ile gelip giden Söke Devlet Hastanesi personeli İsmet Çavuş motosiklete karşı çok merakı olduğunu ve motosiklet alacağını belirterek kullanmayı öğrenmek için akrabasından emanet motosiklet aldı. Üç gün önce mesai çıkışı evine gitmek isteyen Çavuş, önündeki yayalara çarpmamak için bir anda ani manevra yaparak direksiyon hakimiyetini kaybederek düştü. Motosikletle birlikte asfalt zeminde sürüklenen İsmet Çavuş başından aldığı darbe nedeniyle ağır yaralandı. Mesai arkadaşları tarafından çalıştığı hastanenin acil serisine kaldırılan İsmet Çavuş hayati tehlikeyi atlatamayınca buradan İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Üç gündür yoğun bakımda kalan 3 çocuk babası Hüseyin Çavuş yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Dahiliye Servisi Personeli olan ve mesai arkadaşları tarafından çok sevilen İsmet Çavuş için hastanede düzenlenen törende mesai arkadaşları gözyaşlarına hakim olamadı. Düzenlenen törenlerin ardından İsmet Çavuş Sarıkemer Beldesi’nde toprağa verildi.

(İHA)

Share