logo

13 Haziran 2013

Aydın’da Yol Verme Tartışması Meydan Savaşına Döndü

Aydın’da iki kişi arasında başlayan yol verme kavgası meydan savaşına döndü. Olaya tartışan vatandaşın yakınları da karışınca bir kişi silahla bir kişi de bıçakla yaralandı.

Kavgaya karışan şahıslardan birinin başka bir ilde polis olduğu ve tatil için Aydın’a geldiği öğrenilirken, olaydan sonra hastaneye gelen yaralı şahsın yakınları hastanede de olay çıkardı. Polisin müdahale ettiği olaylarda 4 kişi gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olay akşam saat 22:15 sıralarında Aydın Merkez Zafer Meydanı Zübeyde Hanım Caddesi girişinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre trafikte seyreden E.B. ile polis memuru M.T. Zafer Meydanı Kavşağı Zübeyde Hanım Caddesi girişinde karşılaşınca ikili arasında yol verme meselesinden dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada tabanca, biber gazı ve rambo bıçağı diye tabir edilen bıçak kullanan taraflar birbirlerini yaraladı. Olayda yaralanan biri yıllık izinde olduğu belirtilen polis M.T., diğeri E.B. hastaneye kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılan yaralılar tedavi altına alınırken, hastaneye gelen yaralının yakınları arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga çıktı. Çıkan kavgayı polis güçlükle engellerken, olayla ilgili 3 kişinin gözaltına alındığı ve tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi.

(İHA)

Share