logo

19 Haziran 2013

Yıldızgücü Akın’ı Ziyaret Etti

Türkiye U 19 Şampiyonası’nda şampiyon olan Yıldızgücü, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın’ı ziyaret etti.

Ziyarete Nazilli Belediye Başkanı ve Yıldızgücü Kulübü Başkanı Haluk Alıcık, Genel Kaptan Memduh Kahveci, Yönetici Yunus Çıplak Menajer Önder Şimşek, antrenörler Hüseyin Yıldırım, Rıdvan Yıldırım ve şampiyon takımın sporcuları katıldı.

Türkiye şampiyonu Yıldızgücü’nü tebrik eden Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın, “Bu başarının altında bir kişinin emeği yok. Ekip çalışması disiplinli ve planlı çalışmayla birleşince Türkiye şampiyonluğu kazanıldı. Herkese nasip olmayacak büyük bir başarı kazandığı için tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı ve Yıldızgücü Başkanı haluk Alıcık’ın da şampiyonlukta büyük emeği olduğunu kaydeden Akın, “Başkanımızla ASKF’de beraber yöneticilik yapıyoruz,buradan da bağımız var .Başkanımız spora sonuna kadar destek veren birisi spora katkısı bakımdan kendisini kutluyor ve teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Nazilli Belediye Başkanı ve Yıldızgücü Kulüp Başkanı Haluk Alıcık ise, şunları söyledi: “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel AKIN’a spora katkılarından dolayı, bizlere spor yapma olanakları verdiği için minnettarız. Bu başarılarından dolayı hem takımımıza hem de desteklerini esirgemeyen herkese tekrardan teşekkür ediyoruz”

(İHA)

Share