logo

29 Ağustos 2007

Türkiye Avukat Spor oyunları KUPAV 2007

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Avukat Spor Oyunları KUPAV 2007’ye katılan 800 avukat, hoşgeldin kokteylinde stres attı.
Türkiye Barolar Birliği’nin himayesinde bu yıl İzmir Barosu tarafından Kuşadası’nda organize edilen Türkiye Avukat Spor Oyunları KUPAV 2007’de çeşitli branşlarda ter döken 28 barodan 800 avukat, Kuşadası Miracle Beach Club’ta gerçekleştirilen hoşgeldin kokteylinde stres attı. Kuşadası Kaymakamı Ahmet Ali Barış, İzmir Barosu Başkanı Avukat Nevzat Erdemir, Aydın Baro Başkanı Avukat Sümer Germen, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bülent İlbahar,
Kuşadası Şoförler Odası Başkanı ve Kuşadası Gençlikspor Kulübü Başkanı Erol Soysal ile turizmciler ve 800 avukatın katıldığı kokteylde, tamamı avukatlardan oluşan folklor ekipleri halk oyunları gösterisi sundu. Yapılan konuşmalarla devam eden gecede, Türkiye’nin dört bir yanından KUPAV 2007’ye katılan avukatlar sabaha kadar eğlendi.
Bu arada, Türkiye Avukat Spor Oyunları KUPAV 2007 basketbol karşılaşmaları ile devam etti. Kuşadası Uğur İnan Spor Salonu’nda oynanan basketbol karşılaşmalarında İzmir Barosu Körfez Takımı, Konya Barosu’nu 65-44, Ankara Barosu da Antalya Barosu’nu 78-36 mağlup etti.
Futbol, basketbol, voleybol, satranç, beach voley ve tenis dallarında gerçekleştirilen Türkiye Avukat Spor Oyunları, 1 Eylül tarihinde sona erecek.

(İHA)

Share