logo

19 Ağustos 2013

Şampiyonluk İstiyorlar

Bölgesel Amatör Lig’de 2010-2011 sezonunda birlikte forma giydikleri Aydınspor 1923’te şampiyonluk yaşayan Agah Oktay Yılmaz, Orçun Akgün ve Hakan Sofuoğlu, bir arada ikinci şampiyonluklarını yaşamak istiyor.

Yolları Aydın’ın bir diğer ekibi Çine Madranspor’da kesişen Oktay,Orçun ve Hakan Sofuoğlu amaçlarının Çine’de şampiyonluk yaşamak olduğunu söylediler. Tecrübeli oyuncular, takımdaki ortamın iyi olduğunu ifade etti. Kadir Söylemez, Özcan Çatalcam ve Süleyman Görgün’ün takıma katılmasıyla daha da güçlendiklerini ifade eden Oktay,Orçun ve Hakan Sofuoğlu, “Kulüp Başkanımız Ali Örter ve yöneticilerimiz bize olumlu yaklaşıyor. Takımdaki arkadaşlık son derece iyi. BAL için önemli bir takım oluşturuldu. Çalışmalarımız iyi gidiyor. Lige hazır olarak girip, rakiplerimizi geçmek istiyoruz. Aydın’da, Çine Madranspor forması ile bir şampiyonluk daha yaşamak istiyoruz. Taraftarlarımız bizi desteklesin yeter”dediler.

Hakan Sofuoğlu geçen yıl Çine Madranspor forması giymişti. Oktay Agah ise, Bölgesel Amatör Lig’de Balçova Belediyespor forması ile şampiyonluk yaşamıştı. Orçun Akgün de geçtiğimiz yıl Bozüyükspor’daydı.

 

(Yekta Güngör ÖZDEN)

Share