logo

19 Haziran 2013

Şampiyon Yıldızgücü’nden İl Genel Meclisi’ne Ziyaret

2012-2013 sezonu U19 Türkiye Şampiyonu Nazilli Yıldızgücüspor, Aydın İl Genel Meclisi Başkanı Hayri Güleç’i ziyaret etti.

Aydın’da bir ilki gerçekleştirerek U19 Türkiye Şampiyonu olan Nazilli Yıldızgücüspor, ziyaretleri kapsamında son olarak Aydın İl Genel Meclisi’nde İl Genel Meclisi Başkanı Hayri Güleç tarafından ağırlandı. Ziyarette futbolculara aynı zamanda Yıldızgücü Kulüp Başkanlığı görevini de yürüten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Genel Kaptan Memduh Kahveci, Yönetici Yunus Çıplak, Menajer Önder Şimşek ve antrenörler Hüseyin Yıldırım ve Rıdvan Yıldırım ile Nazilli İl Genel Meclisi üyeleri eşlik etti.

Takım ve elde ettikleri başarıyla ilgili bilgi veren Haluk Alıcık, Türkiye genelinde bin 600 takım arasından şampiyon olduklarını söyledi. Takımdaki futbolcuların Nazilli Belediyespor’a kazandırılması için çalışacaklarını ifade eden Başkan Alıcık, “Bu kardeşlerimizin bazıları bizim elimizde büyüdü. Uzun yıllardır Nazilli Belediyespor ve Yıldızgücüspor alt yapısında yetişti. Çoğu sporcumuz hem eğitimini sürdürüyor hem de sporunu yapıyor. Hepsi bir birinden başarılı. Onlar için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Onlar için Eylül ayı içerisinde bir gece düzenleyeceğiz. İnşallah hep birlikte bu büyük başarıyı kutlayacağız. Muğla ve Manisa’daki maçların ardından Sakaraya’da finale çıktığımızda rakiplerimiz süper lig ve bank asya takımlarının alt yapısını oluşturan Orduspor ve Adanaspor ile karşılaştık. Bu takımları yenerek Türkiye şampiyonu olduk. Bu başarı tesadüf değil. Bu başarı çok çalışmanın ürünü futbolcularımıza ve teknik heyetimize bu mutluluğu bizlere yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette futbolcuları, teknik kadro ve yönetimi tebrik eden İl Genel Meclisi Başkanı Hayri Güleç de, gençlere başarılar diledi.

 

(İHA)

Share