logo

19 Temmuz 2013

Özkara’nın Karargahı

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923’te teknik direktör odasında tefrişata gidildi.

Siyah-beyazlı kulüpte teknik direktör Hüsnü Özkara’nın isteği doğrultusunda teknik direktör odası düzenlenirken, tecrübeli teknik direktör Özkara antrenman dışındaki çalışmaları burada yapacağını söyledi. Teknik direktör odasını bir teknik direktöre yakışır hale getirdiklerini ifade eden Hüsnü Özkara, “Tüm antrenör kadromuzla toplantılarımızı ve değerlendirmelerimizi burada yapıyoruz. Futbolcularımıza da günün 24 saati kapımızı açık tutuyoruz. Onlarla da özel görüşmelerimizi bu odada yapacağız” dedi.

Futbolcuların kafalarındaki sorunları bir kenara atmanın kendilerinin de bir görevi olduğunu belirten Özkara, “Teknik adamlar olarak futbolculara yönelik olarak empati kurmalıyız. Futbolcunun günlük performansı düşük, morali bozuk olabilir. Futbolcularımızın var olan mutlak değerini ortaya çıkarmamız gerek. Aydınspor 1923’te bunu yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

GÜN GEÇTİKÇE BİRLİK-BERABERLİK ARTIYOR

Aydınspor 1923’ün gün geçtikçe kuvvetlendiğini ve antrenmanlardaki oyuncularının performansından memnun olduğunu kaydeden Özkara, “Takımdaki birlik ve beraberlik üst düzeyde. Yeni transferlerde gün geçtikçe takımımıza ayak uyduruyor. Daha iyi olmak için çaba gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

(İHA)

Share