logo

27 Temmuz 2013

Özkara; “artık çalışma zamanı”

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923, Topuk Yaylası kampına başlarken, yoğun tempo ile lige hazırlanacak. Teknik direktör Hüsnü Özkara, “Artık çalışma zamanı” dedi.

Spor Toto 2.Lig takımlarından Aydınspor 1923 Topuk Yaylası kampına eksiksiz başladı. Aydın’daki sıcak havadan uzaklaşan Aydınspor 1923,Topuk Yaylası’ndaki ortamdan ve havadan memnun. Aydın’a göre hava şartlarının antrenman yapmak için daha uygun olduğunu belirten Aydınspor 1923’ün tecrübeli teknik direktörü Hüsnü Özkara, “Topuk Yaylası’ndaki ortamdan çok memnunuz. Günde çift antrenman yaparak lige hazırlanacağız. Bizimle birlikte bir Azeri takım ve Sakaryaspor burada kamp yapıyor. İlerleyen günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da buraya gelecek” dedi.

Oyuncularının iki günlük dinlenmenin ardından futbol oynama isteğinin kendisini mutlu ettiğini ifade eden Özkara, “Artık çalışma zamanı. Burada güç depolayacağız. Sezon başında yaptığımız antrenmanları sezon içerisinde yaptığımız antrenmanlarla destekleyeceğiz. Kampta yaptığımız çalışmalar bizi sezon ortasına götürecek” diye konuştu.

Özkara birkaç gün içinde hazırlık maçı programının kesinleşebileceğini sözlerine ekledi.

(İHA)

Share