logo

20 Ekim 2007

Nazillispor’daki kötü gidişata Ertürk ‘dur’ diyecek

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Futbol Ligi 3. grup takımlarından gol sıkıntısı çeken Nazilli Belediyespora sevindirici haber Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk’ten geldi.
Nazillisporun son iki maçını izlediğini ifade eden Erkürk; ?Bende sporun içinden gelen birisiyim. Nazillisporun sıkıntısı orta sahada ve ileri uçta. Orta sahadan gollük pasları alamayan futbolcular gol atmakta zorlanıyorlar. Nazillispor hepimizin takımı futbolda Nazillimizin gururu. İkinci ligden geçen yıl düşen Nazillisporun bu sene 3. ligde rahat olması gerekiyor. İsminden korkulan takım olması icap ediyor. Nazillisporu ara transferde bir santrafor ile bir orta saha oyuncusu alma sözü veriyorum. Yönetimi kurulumuzsun bu sayede de yükünü hafifleteceğim.? dedi.
Pazar günü sahasında Bursa Nilüfersporla karşılaşacak Nazillispor’un bu maçta 3 puan alıp çıkışa başlayacağını söyleyen Kulüp Başkanı Ali Yüksel ?Futbolcularımızın bize Cumartesi günü güzel bir galibiyet hediye edeceklerine inanıyorum. Sakatlığı devam eden Gökhan Çelebi dışında Serkan Ünlü’nün sakatlığının maç gününe kadar geçeceğini tahmin ediyoruz. Cezalı futbolcumuzun olmaması bizi umutlandırıyor.? dedi.

(İHA)

Share