logo

11 Ekim 2007

Nazillispor’da kötü gidişata bir türlü dur denilemiyor

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Gurup takımlarından Nazillispor lig başlayalı 6 hafta geride kalmasına rağmen halen galibiyetle tanışamadı. Takımı izleyen AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, oynanan futboldan memnun kalmazken, transfer döneminde takıma takviye yapılması gerektiğini söyledi.
6. lig maçında da galibiyetle tanışamayan Nazillispor’da yüzler gülmüyor. Sezon başından beri kötü gidişat nedeniyle teknik direktör değişikliğine giden Nazillispor, bu kan değişiminden de umduğunu bulamadı. Galibiyet hasretine son vermek istediklerini ancak bunda başarılı olamadıklarını belirten takımın teknik patronu Yıldırım Ural, ?Üzerimizdeki stresi bir türlü atamadık. En son oynadığımız maçta yüzde yüzlük 6 tane pozisyona girdik ama hiç birini değerlendiremedik. Bulmuş olduğumuz pozisyonları gole çeviremiyoruz. Bu da futbolcularımdaki özgüven eksikliğini göstermektedir. Maçta golü sahaya girip ben veya yöneticiler atmayacak? dedi.
Nazillispor’un son iki maçını şeref tribününden izleyen AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, ?Nazillispor’u beğenmedim. Savunma iyi ancak orta saha ile ileri uca acilen 2-3 oyuncu gerekiyor. Nazillispor hepimizin takımı. Takımımızı daha iyi yerlerde görmek için ocak ayındaki transfer döneminde hep birlikte el ele vererek ne gerekiyorsa yapmalıyız? şeklinde konuştu.

(İHA)

Share