logo

30 Ağustos 2007

Nazillispor, Lige galibiyetle başlamak istiyor

TFF 3. Lig takımlarından Nazillispor yeni sezona galibiyetle başlamak istiyor. Teknik Direktör Erhan Donanlı, amaçlarının hem alkışlanacak hem de 3 puanı getirecek bir futbol oynamak olduğunu söyledi.
Hafta sonu Torbalıspor ile karşılaşacak olan Nazillispor’da hazırlıklar sürüyor. Yeni sezon öncesi oynadıkları hazırlık maçlarından yenilgi yüzü görmeden ayrıldıklarını belirten Nazillispor Teknik Direktörü Erhan Donanlı, pazar günü karşılaşacakları Torbalıspor’u yenerek lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Tek düşüncelerinin lige galibiyetle başlamak olduğunu kaydeden Donanlı, “Alternatif düşüncemiz yok. Hem alkışlanacak, hem de bizi 3 puan getirecek oyunumuzu saha yansıtmak istiyoruz.
İnşallah bunu başarırız. Bu amacımızı ulaştığımız takdirde başarıda bizim yanımızda olacak” dedi.
Takımın basın sözcüsü Ayhan Yeloğlu ise, sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, Muğlaspor’dan transfer edilen Sinan ile savunmanın daha da güçlendiğini söyledi. Taraftarlarından kendilerine yalnız bırakmamalarını isteyen Yeloğlu, takıma verilen desteğin, Nazilli’ye puan yada puanlar olarak döneceğini belirterek, taraftarlardan destek istedi.

(İHA)

Share