logo

21 Ağustos 2007

Kuşadası Tuning modifiye show 2007

Kuşadası 1. Tuning Oto Modifiye ve Müzik Sistemleri Fuarı büyük ilgi gördü. Yaklaşık bir yıl önce kurulan Kuşadası Tuning Derneği tarafından Miracle Beach Club’ın sponsorluğunda düzenlenen fuar, Kuşadası Atatürk Alanı’nda gerçekleştirildi.
Kuşadası 1. Tuning Oto Modifiye ve Müzik Sistemleri Fuarı’nda birbirinden ilginç şekilde değişik zevklerde şekillendirilen ve müzik sistemleriyle donatılan araçların tanıtımı yapıldı. Yaklaşık 50 aracın katıldığı fuara, Kuşadalıların yanı sıra, yerli ve yabancı turistler de büyük ilgi gösterdi.
Kuşadası Tuning Derneği Başkanı Dr. Tunç Tuncer, Kuşadası’nda modifiye tutkunu gençleri bir araya getirmek amacıyla bir yıl önce kurdukları derneğin giderek geniş çevrelere ulaştığını söyledi. Dernek olarak düzenledikleri fuarın büyük ilgi gördüğünü kaydeden Tuncer, “Fuarda 50 aracımızı sergiliyoruz. Bizim hedefimiz hız değil. Araçlarımızda göz zevkini, tutkuyu ve heyecan oluşturmak istiyoruz. Bu şekilde düzenlenen araçlarımızdan oluşan bir fuarı açtık. Fuarımızı bundan sonra her yıl düzenleyip geleneksel hale getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

(İHA)

Share