logo

16 Temmuz 2013

Köse; “Bizim Amacımız Profesyonel Takımlarımıza Futbolcu Yetiştirmek”

Aydın Süper Amatör Lig ekiplerinden Bozdoğan Belediyespor’un Genel Kaptanı Ersin Köse, geçtiğimiz yıl amatör liglerde yaşanan olaylı maçlara dikkat çekerek, “Amatör takımlar olarak bizim amacımız profesyonel takımlarımıza futbolcu yetiştirmek” dedi.

Geçtiğimiz sezon yaşanan hakem hataları ve gerilimden dolayı futboldan soğuduğunu belirten Köse, “Artık amatör liglerde kavga-dövüş olmamalı. Gerilimden ve kavgadan uzak olmalıyız. Özellikle biz yöneticilerin dikkatli olması lazım. Yöneticiler kavga ediyor, futbolcularda bu kavgaları sürdürüyor. Böyle amatör futbol olmaz” dedi.

Futbolu, kaynaşma ve dostluk olarak gördüğünü ifade eden Köse şunları söyledi: “Hakemlerin ve gözlemcilerin hataları beni futboldan soğuttu. Amatör takımlar olarak bizim amacımız Aydın’daki profesyonel takımlarımıza futbolcu yetiştirmek. Ancak, yapılan hatalar bizi yıldırıyor. Geöen sezon hayatımda hiç unutamayacağım maçlar oynadık” diye konuştu.

BAYRAMDAN SONRA TOPLANACAKLAR

Transfer görüşmelerini Bozdoğan Belediyespor antrenörü Türkay Koşar’ın sürdürdüğünü belirten Köse, Ramazan Bayramı’nın ardından çalışmalara başlamayı planladıklarını sözlerine ekledi.

(İHA)

Share