logo

17 Haziran 2013

Konyalı; “Aydınspor’a Hizmet Etmek Onur Verici”

Aydınspor 1923’ün altyapısında çalışacak olan antrenör Şakir Konyalı, “Aydınspor 1923’e hizmet etmek benim için onur verici bir duygu” dedi.

Önümüzdeki sezon Aydınspor 1923’ün altyapısında çalışmaya başlayacak olan Tuğlaspor’un eski antrenörü Şakir Konyalı, Aydınspor 1923’ün teklifini kabul etmesinde Aydınspor 1923 altyapısının önümüzdeki 5 yıllık süreçte altyapı ile ilgili projelerinin bulunmasının önemli rol oynadığını söyledi. Aydınspor 1923 Altyapı Sorumlusu Kaya Özcan’ın, Aydınspor 1923’ün altyapı ile ilgili projelerini anlattığını ifade eden Konyalı, “Kaya ağabey ile Aydınspor altyapısında uzun yıllar forma giydik. O’nun altyapı ile ilgili anlattığı projeler bana çok mantıklı geldi. Aydınspor’a hizmet vermek benim için onur ve gurur verici. Göreve getirildiğim andan beri Aydın’daki spor camiasından çok sayıda arayanlar oldu. Hep olumlu tepkiler aldım. Aydınspor 1923 için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

BAŞKA TAKIMLARDA DA DEĞERLİ OYUNCULAR VAR

Uzun yıllar Aydınspor’un altyapısında oynadığını ifade eden Konyalı, “Aydın futbolunun en büyük sorunu üst yapıya oyuncu kazandırılamaması. Kendi çocuklarımıza güvenerek sahip çıkamıyoruz. Yetenekli oyuncular Aydın dışına çıkıyor. Bu durumun önüne geçmek lazım. Önce Aydın’a hizmet ettirmek lazım. En son Köprülüsporlu Batuhan Fenerbahçe’ye gitti. Aydın’da, Altyapı Sorumlumuz Kaya Özcan’ın Başkanlığını yaptığı Yıldızspor ve SHÇEK gibi önemli altyapı takımları var. Bu takımlardaki oyuncuları da değerlendirmek gerek” ifadelerini kullandı.

Şakir Konyalı’nın Aydınspor 1923’ün hangi altyapı takımını yöneteceği ilerleyen günlerde belli olacak.

(İHA)

Share