logo

16 Temmuz 2013

İncirliova’nın Kapısı Aydınlı Oyunculara Açık

Transfer çalışmalarını sürdüren Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İncirliova Belediyespor’un antrenörü Recep Özçelik, Aydın’da yerel liglerde oynayan ve geçen yılki kulüplerinde oynamak istemeyen ve takımıyla tekrar analaşamayan tüm oyunculara kapılarının açık olduğunu belirtti.

Amaçlarının Aydın’daki futbolculardan bir ekip oluşturmak olduğunu belirten Özçelik, “Aydın’da yerel liglerde oynayan ve geçen seneki kulüplerinde oynamak istemeyen veya geçen seneki takımıyla anlaşamayan tüm amatör oyunculara kapımız açık.

Amacımız Aydın’daki futbolcuların oluşturduğu bir ekip oluşturmaktır. İç transferde şu ana kadar kayıpsız gittik. Dış transferde eksik bölgelere transfer görüşmelerine başladık. Ama şuana kadar somut adım atamadık. En kısa sürede takımımızı oluşturacağız”dedi.

SALİOU ZOR, DAVİD BELKİ

Aydınspor 1923’ün BAL’a çıkan kadrosunda yer alan yabancı oyuncular David ve Saliou‘nun kendilerine önerildiğini belirten Özçelik, “David ile kesin olarak anlaşmadık. Ancak, görüşmemiz olumlu gitti. Saliou’nun ise maliyeti bize çok yüksek olacak. Saliou’nun transferi çok zor gözüküyor” şeklinde konuştu.

(İHA)

Share