logo

24 Şubat 2007

GÜRSES KILIÇ TAKIMINDAN UMUTLU!

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup’ta mücadele eden Aydınspor, Akhisar Belediyespor maçı hazırlıklarını sündürüyor. Aydınspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, takımda yedi tane kart sınırında futbolcu olduğunu ve gerekli uyarıları yaptıklarını söyledi.
Teknik Direktör Gürses Kılıç takımda Akif, Ercüment ve Kemal’in sakatlıklarının devam ettiğini belirterek, “Şartlar ne olursa olsun, kendi evimizde 3 puanı alacağız. Aydınspor’un kaybetme lüksü yok” dedi. Futbol oynadığı dönemlerde Aydınspor seyircisinin karşısına birkaç kez çıktığını da dile getiren Kılıç, “Mustafa Kemalpaşaspor maçında ortaya koyduğumuz futbol gösterdi ki Aydınspor bulunduğu yeri hak etmiyor. Rakibimize pozisyon vermediğimiz maçta, yapılan küçük bir hata Mustafa Kemalpaşa karşısında puan kaybetmemize nede oldu. Şimdi hafta sonu oynayacağımız Akhisarspor maçını düşünüyoruz. Gruptaki takımları tanıyıp tanımama gibi bir sıkıntımız yok. Eğer ilk dakikalarda rakibi boğarsanız, kim olursa olsun o maçı galip bitirirsiniz. Yeter ki başka oyunlara kurban gitmeyelim” diye konuştu.
Aydınspor seyircisi ile yeni bir Aydınsporlu olarak ilk defa bulaşacağı için heyecanlı olduğunu kaydeden Kılıç, hafta sonu taraftara galibiyet armağan etmek istediklerini söyledi.
(İHA)

Share