logo

06 Temmuz 2013

Gürkan’da Mutlu Son Yakın

Spor Toto 2.Lig takımlarından Aydınspor 1923, iç transferde sıkıntı yaşadığı Mehmet Gürkan Öztürk ile tekrar görüşecek. Golcü oyuncu ile anlaşmanın yakın olduğu öğrenildi.

Aydınspor 1923 Kulüp Başkanı Süha Bayırlı yaptığı açıklamada, Mehmet Gürkan Öztürk’ün pazartesi günü Aydın’a gelerek Sportif Direktör Ali Aydın ile tekrar görüşeceğini söyledi. Mehmet Gürkan Öztürk ile ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadıklarını ifade eden Bayırlı, “Gürkan’ın menejeriyle sıkıntı yaşadık. Gürkan Aydın’a gelecek. Sportif Direktörümüz Ali Aydın ile görüşecek” dedi.

Dış transferi önümüzdeki hafta bitirmeye çalışacaklarını belirten Bayırlı, “Bizim talip olduğumuz futbolculara Göztepe, Nazilli Belediyespor ve birçok takım kanca atıyor. Transferi gizlilikle yürütüyoruz. Önümüzdeki hafta imza atacağımız oyuncular olacak” diye konuştu.

Aydınspor 1923’ün kurulması gündemde olan A.Ş için de pazartesi günü tekrar başvuru da bulunacaklarını ifade eden Bayırlı hafta içinde bu konunun da gerçekleşmesini beklediklerini ifade etti.

(İHA)

Share