logo

24 Ağustos 2013

Efe’de Tsyd Heyecanı

Spor Toto 2. Lig Beyaz gruplarından Aydınspor 1923’te Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şubesi’nin düzenlediği Ege Kupası’na katılacak olmanın heyecanı yaşanıyor.

Siyah-beyazlı ekibin Başkanı Süha Bayırlı, 44.’sü düzenlenecek olan turnuvanın isminin ‘Dostluk Kupası’ olduğunu hatırlatırken, İzmir’de Aydınspor camiasına yakışır şekilde hareket edeceklerini söyledi.

Aydınspor 1923’ün Başkanı Süha Bayırlı TSYD Ege Kupası’na katılacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sezon öncesi, TSYD Kupası’nın kendileri için ciddi bir sınav olacağını belirten Bayırlı, “Yönetimimiz, futbolcumuz ve taraftarımız ile Aydınspor camiasına yakışacak şekilde davranacağız. Taraftarımızla sürekli diyalog halindeyiz. Onlar da Aydınspor isminin öneminin farkında. Spor müsabakalarına sadece spor müsabakası gözüyle bakıyoruz. Bizim için iyi bir hazırlık maçı serisi olacak. Sezon öncesi TSYD’de başarılı olursak bize büyük moral olur” dedi.

TSYD Kupası’nda Aydınspor 1923’ün 28 Ağustos Çarşamba günündeki rakibi Altınordu olacak. Efeler, Altınordu ile 19.00’da İzmir Atatürk Stadı’nda karşılaşacak.

 

(İHA)

Share