logo

15 Haziran 2013

Dinçel Aydın’a Geldi

Bergama Belediyespor ile bir yıllık sözleşme imzalayan 2012-2013 sezonundan Aydınspor 1923’ün teknik direktörlüğünü yapan Selahattin Dinçel’e Asi Kankalar taraftar grubu plaket takdim etti.

Grup adına plaketi Dinçel’e takdim eden Mehmet Kalak hem sevinçli, hem de üzüntülü olduklarını belirterek, “Aydınspor taraftarı cefakardır. Hiçbir zaman hocalarını sevdiği kişileri hiçbir zaman unutmaz. Geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Plaketin verilmesinden dolayı da büyük mutluluk duyduğunu belirten Dinçel, teknik direktörlük döneminde Aydınla bir uyum yakaladıklarını kaydetti. Şu an klüpten ayrıldığı halde her zaman Aydınspor’la Aydınlılarla birlikte olacağını söyleyen Dinçel, “İnşallah bu dostluğumuz ömür boyu devam edecek. Bu nezaketinizden dolayı da çok teşekkür ediyorum” dedi.

OYUNCU ALMA DÜŞÜNCEM YOK

Bergama Belediyespor ile bir yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydeden Dinçel Aydın’dan oyuncu alıp almayacağı sorusuna, “Aydın’dan oyuncu alma gibi bir düşüncem şu anda yok. Zamanı beklemek lazım. Zaman içerisinde gelişmeleri mutlaka değerlendireceğiz. Çünkü Aydınspor’un bundan sonraki yol haritasının nasıl olduğu konusunda, net bir bilgimiz olmadığı için şu anda o konuda bir düşüncem yok” sözleri ile cevap verdi.

Dinçel son olarak çalıştığı takımdaki temel felsefesinin inandığı güvendiği oyuncularla birlikte koşarak başarıya gidileceğine inandığını ve yeni takımla da böyle bir yapı oluşacağını sözlerine ekledi.

 

 

(İHA)

Share