logo

14 Haziran 2013

Başkan Dinçer Filenin Minik Sultanlarını Ödüllendirdi

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer Çine Madranspor Minik Kız Voleybol takının sporcuları ile bir araya gelip birlikte yemek yedi.

Bu yıl ilk kez katıldıkları müsabaklarda ve final grubuna yükselerek şampiyonluk mücadelesi veren minik kızları tebrik eden Başkan Dinçer, yemek verdiği misafirleri ile tek tek ilgilenip başarılarından dolayı da tebrik etti.

Yemeğe Çine Madranspor Voleybol Antrenörü Mürüvvet Palamutlu, Akçaova Lisesi Müürü Ercan Kızılaslan, Beden Eğitimi Öğretimini Çağrı Çelik ve Madranspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Utku Şahin de katıldı.

Minik Kızlar Voleybol Aydın İl Birinciliği Final Grubunda başarıyla mücadele eden minik voleybolcuları tek tek kutlayan Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer; “Bu sezon ilk kez katılmalarına rağmen başarılı bir sezon geçirerek final grubunda mücadele eden voleybol takımız Çinemizin gururu oldu. Ben diyorum ki önümüzdeki sezon aynı kadroyla daha iyi başarılara imza atacağız. Hepsini canı gönülden kutluyor, voleybol antrenörümüz Mürüvvet Palamutlu’yu da tebrik ediyorum. Bir Belediye Başkanı olarak gerçekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu sayede önümüzdeki dönemlerde ilçemizden başarılı genç sporcuların çıkacağını ve gelişmelerin olacağına inanıyorum. Bunun için sizlere bir kere daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha sonra Akçaova Belediye Başkanı İsmail Çerci’yi ziyaret eden voleybol takımı ve Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Belediye önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

(İHA)

Share