logo

22 Ağustos 2007

Aydınspor’da taşlar yerine oturmaya başladı

Aydınspor Teknik Direktörü Faruk Korkmaz, ligde oynayacakları bütün maçların final havasında geçeceğini söyleyerek, “Hedefimiz TFF 2. Lig’e yükselmek” diye konuştu.
Hedefini TFF 2. Lig’e yükselmek olarak belirleyen Aydınspor’un bütün maçlarına galibiyet parolasıyla çıkacağını kaydeden Teknik Direktör Faruk Korkmaz, kamp döneminde takımdaki oyuncuların çok iyi bir hava yakaladığını söyledi. Gruplarında ciddi takımların bulunduğunu ifade eden Korkmaz, “Yönetim bütçesi doğrultusunda yapılabilecek en iyi transferleri yaptı. Takımdaki bütün futbolcularımız ilk 11’i zorlar nitelikte. Futbolcularımız Aydınspor’un hedefini iyi biliyor ve bu doğrultuda çalışıyorlar. Kamp
dönemimiz şu ana kadar çok iyi geçti. Oyuncularımız iyi bir hava yakaladılar. İnşallah bu hava sezon sonuna kadar sürer. Takım her geçen gün iyiye gidiyor. Teknik heyet olarak bizim ve futbolcularımın tek bir hedefi var, o da bu takımı TFF 2. Lig’e çıkarmak. İnşallah bunu başaracağız. Hedeflerimiz doğrultusunda ligde oynayacağımız her maç bizim için final havasında geçecek” dedi.
(İHA)

Share