logo

01 Mart 2007

AYDINSPOR ÇIKIŞA GEÇMEK İSTİYOR

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup takımlarından Aydınspor’da teknik direktörün değişmesinin ardından iki haftada alınan 4 puan yüzleri güldürürken, takımın oynadığı oyun hiç kimseyi memnun etmiyor.
Aydınspor’un yeni Teknik Direktörü Gürses Kılıç, düzenlediği basın toplantısında takımın son durumunu değerlendirdi. Takımının oynadığı futboldan memnun olmadığını kaydeden Gürses Kılıç, oyuncularının bir takım eksikliklerinin bulunduğunu, bu eksiklikleri gidermeleri halinde daha iyi bir takım haline geleceklerini söyledi. Takımın lige şampiyonluk parolasıyla başladığını fakat şu an bulundukları durum itibariyle bu hedeften uzaklaştıklarını ifade eden Kılıç, “Takım ben göreve başlayana kadar geçen 19 haftada 24 puan toplamış. Bizden geri kalan maçlardan bugüne kadar toplanan puan kadar puan toplamamız bekleniyor. İnşallah bu hedefi yakalarız. Ben ve oyuncularım bu hedef için bütün gayretimizle çalışacağız. Bundan sonra bütün maçlara galibiyet parolasıyla çıkacağız” dedi.
Hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Göztepe maçını da değerlendiren Kılıç, her iki takımın da şiddetle puana ihtiyacı olduğunu belirterek, iyi bir maç olacağını söyledi. Göztepe maçında iyi bir futbol sergileyerek gülen tarafın kendileri olmak istediğini kaydeden Kılıç, iki sakat, iki de kart cezalısı oyuncunun takımdaki yerlerini alamayacağını açıkladı.
(İHA)

Share