logo

03 Temmuz 2013

Aydınspor 1923’ün Alternatif Planları Hazır

Spor Toto 2. Lig takımlarından Aydınspor 1923’ün transfer listesinde bulunan Tavşanlı Linyitsporlu Emre Okur’un Fethiyespor’a imza atmasının ardından, aynı takımın kalecisi Yavuz Eraydın’ın da Göztepe’ye imza atacağı öğrenildi. Kulüp Başkanı Süha Bayırlı ise transfer listelerinin kabarık olduğunu belirterek, “B,C,D,E planlarımız hazır” dedi.

Kaleci Yavuz ile prensipte anlaştıklarını ve Perşembe günü imza için Aydın’a gelmesini beklediklerini ifade eden Aydınspor 1923 Başkanı Süha Bayırlı, “Transfer konusunda B,C,D,E planlarımız hazır. Listemizde beş kaleci var. Emre Okur, Fethiyespor’a imza atmadan önce bize bildirmişti. Yavuz’da PTT 1. Lig’den bir takımla anlaşmaması halinde bize gelecekti. Transfer listemiz kabarık. Başka oyunculara yöneleceğiz” diye konuştu.

2.Lig’den özellikle Göztepe’nin piyasayı yükselttiğini ifade eden Bayırlı, “Gaziantep BŞB’den transfer etmeyi düşündüğümüz Ömer Yalçın’da PTT 1.Lig’den bir kulüple anlaşamazsa bize gelecek. Önümüzdeki günlerde gelişmeleri göreceğiz”ifadelerini kullandı.

(İHA)

Share