logo

02 Temmuz 2013

Aydınspor 1923’te Emre İle Anlaşma Sağlanamadı

Spor Toto 2. Lig'in yeni ekibi Aydınspor 1923'te iç transferin tamamlanmasının ardından gözler dış transfere çevrildi.

Aydınspor 1923 yönetiminin prensipte anlaşmaya vardığı oyunculardan Emre Okur, Fethiyespor ile el sıkışırken; kaleci Yavuz ile perşembe günü imza atılacak. Efeler Ömer Yalçın ile temaslarını sürdürürken golcü oyuncuyla büyük oranda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Süha Bayırlı, 8 Temmuz'da başlayacak yeni sezon öncesinde 3 transfer gerçekleştirmeyi planladıklarını söyledi. Sportif direktör Ali Aydın'ın transferler konusunda çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Bayırlı, “Prensipte anlaştığımız Emre Okur Fethiyespor ile anlaştığı için bu transferden vazgeçtik. Kaleci Yavuz ile Perşembe günü imzalayacağız. Ömer Yalçın ile maddi konularda sorun yaşıyoruz ancak aramızda büyük bir uçurum yok. Bu transferi de hafta sonuna kadar noktalandıracağız. Yeni sezon hazırlıklarına 3 oyuncu transfer ederek başlayacağız. Ayrıca, Hollanda'dan 5 gurbetçi oyuncu kamplarda denecek” dedi.

Başkan Bayırlı, geçtiğimiz dönemden kalan borçlar nedeniyle oyunculara verilen senetlerin ödeme günün Çarşamba günü son olduğunu belirtti.

(İHA)

Share