logo

12 Haziran 2013

Aydınspor 1923, Hasan Kabze’ye Teklif Götürdü

Spor Toto 2. Lig takımlarından Aydınspor 1923’ün son olarak Süper Lig’de Orduspor’un forma giyen Hasan Kabze’ye teklif götürdüğü öğrenildi.

Aydınspor 1923 Başkanı Süha Bayırlı, Orduspor’un forvet oyuncusu 31 yaşındaki Hasan Kabze’ye teklif götürdüğü, ancak Kabze’nin maddi olarak üst düzeyde bir para talep ettiğini ifade etti.

Transfer çalışmalarını büyük bir gizlilikle sürdüren Aydınspor 1923’ün Başkanı Süha Bayırlı teknik direktör Hüsnü Özkara ile ortaklaşa çalışma sürdürdüğünü söyledi. Bayırlı şunları söyledi: “Hocamızın raporu doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda fiyatlar çok yüksek. Hasan Kabze ile görüştük, ancak bizden çok yüksek bir para talep etti”

Siyah beyazlı kulübün Sportif A.Ş başvurusunu bugün yapacağı öğrenilirken, kulübün Muhasebe Müdürü Özkan Özdemir’in, TFF’ye gerekli evrakları göndereceği belirtildi.

Aydınspor 1923’ün store açmayı planladığını kaydeden Bayırlı, “55 metrekarelik bir alan bir alan düşünüyoruz. Alışveriş merkezi gönlümüzden geçen bir yer. Ancak şehir merkezide olabilir” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Aydınspor 1923’ün Sportif Direktörü Ali Aydın’ın yurt dışında olduğu belirtildi.

 

(İHA)

Share