logo

16 Ağustos 2013

Ancın’ın Minik Tenisçileri Milli Takıma Çağrıldı

Özel Muzaffer Ancın Ortaokulu Masa tenisi oyuncuları Yahya Sıddık Kalkan ve Mehmet Latif Gör Masa Tenisi Federasyonu tarafından Minik Yıldız Masa Tenisi Milli Takım kampına çağrıldı. Ankara ‘da 17 Ağustos’ta başlayacak kamp 2 Eylül de sona erecek.

Sanatta, bilimde sporda hep bir adım önde olan Muzaffer Ancın Eğitim Kurumlarını Masa Tenisi’nde de Aydın’a büyük bir sevinç daha yaşattı. Özel Muzaffer Ancın Spor Kulübü’nün iki öğrencisi Masa Tenisi Federasyonu tarafından Milli Takım kampına davet edildiler. Öğrencilerinin milli takım kampına çağrılmasından büyük bir mutluluk duyduklarını belirten okul Müdür Yardımcısı Osman Akgöbek “Okulumuz her zaman sporun ve sporcunun yanında olmuştur. Sporcuların daha rahat çalışabilmeleri için onlara okulun değişik yerlerde onlara çalışma imkânları sağladık. Bu imkanları iyi değerlendiren öğrencilerimizin bu başarılarını tebrik ediyorum. Aydın Özel Muzaffer Ancın Ortaokulu öğrencilerimiz Yahya Sıddık Kalkan ve Mehmet Latif Gör, geçtiğimiz sezon kulüpler ve okul sporları masa tenisi karşılaşmalarında göstermiş oldukları üstün performans ve almış oldukları Türkiye derecelerinden dolayı Masa Tenisi Federasyonu tarafından milli takıma seçildiler. Dileğimiz takımda yer almalarıdır. Öğrencilerimiz çalıştıran Alaattin Coşkunçay'a ve öğrencilerimize güveniyoruz. Bizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir” dedi.

Milli takım kampına davet edildikleri için mutlu olduklarını belirten Aydınlı genç masa tenisçiler Yahya Sıddık Kalkan ve Mehmet Latif Gör, “Hedefimiz Yıldız Milli Takımı’na seçilerek oynamak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Aynı zamanda okulumuzu ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız. Bize bu süreçte desteklerini esirgemeyen okulumuza ve ailelerimize çok teşekkür ederiz” dediler.

 

(İHA)

Share