logo

24 Ağustos 2013

Aidatlar Yatmadığı İçin Genel Kurul Yapamadılar

Ramazan Bayramı’nın ardından olağanüstü genel kurula gitmesi gereken Aydın 1. Amatör Küme ekiplerinden Tuğlaspor’un Başkanı Ertan Kaya, kulüp üyelerinin aidat ödemelerini yapmaması nedeniyle olağanüstü genel kurula gitmediklerini söyledi. Kaya, olağan genel kurula kadar görevlerini sürdüreceklerini söyledi.

Tuğlaspor Başkanı Ertan Kaya yaptığı açıklamada “Kulübümüz bayramdan sonra olağan üstü genel kurul yapmak istemiş fakat bunu gerçekleştirememiştir. Çünkü genel kurul üyelerimiz üye aidatlarını ödeme yapmadığı için oy kullanamıyorlardı. Tüzüğümüz gereği ‘kulübümüz aidatını ödemeyenler oy atamaz’ maddesi olduğundan kulübümüz olaganüstü genel kuruldan vazgeçti. Mevcut yönetim olağan genel kurula kadar yola devam kararı almıştır. Kulüp yönetimi ve başkanı olarak kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Tüm Tuğlaspor üyelerini ve Tepeciklileri daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Tuğlaspor benim şahsımın yada yönetim kurulumun kulübü değil tüm Tepecik halkının takımıdır. Görevde olduğumuz sürece kulübümüzü tarihinde en iyi başarılara imza attık. 2 defa 1. Amatör Küme şampiyonluğu yaşadık. Bu olay kulübümüzün tarihinde olmamış başarılardır. Fakat ne yazık ki etrafımızda bize destek olandan çok dedikodu üreten ve kulübün önünü kesen arkadaşlarımız var. Kendileri gelsinler kulübü hemen vermeye hazırız ama onlarda bunu yapacak ne cesaret var ne de yürek. Sadece lafla konuşmakla yada eleştirmekle meşguller. Bundan sonra ben ve yönetim kurulumuz olarak yine kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Amacımız bu senede 1. Amatör’de şampiyonluk yaşamak bunun için gerekli çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Eski oyuncuların yüzde doksanı ile yola devam edeceklerini belirten Ertan Kaya "Aramıza katılan arkadaşlarımız da olacak. Takımı çalıştıracak hocamız önümüzdeki hafta kesinleşecek. Görüştüğümüz 2 isim var. Bunlardan biriyle yola devam edeceğiz. Kulübümüzün en büyük sıkıntısı olmayan geliri. Bu sebeple tüm Tepecik halkından ve Tuğlaspor sevenlerinden destek istiyoruz. Ayrıca yönetim kurulumuzla birlikte Belediye Başkanımız Sayın Tuncay Olgun meclis ve encümen üyelerinden bize her yıl yapmış oldukları araba ve maddi destek konusunda belediyeye müracaat ve ziyaret edeceğiz. Bu konuda isteklerimizi aktaracağız. İnşallah olumlu sonuçlanır. Artık Tepecik için birlik olma zamanı” ifadelerine yer verdi.

 

(İHA)

Share