logo

10 Temmuz 2017

NOVADA 5. YILINI KONSERLERLE KUTLUYOR

Kaliteli ve cazip alışverişin adresi haline gelen Novada Outlet Söke’de 5. yıl konserleri bu hafta başlıyor. Söke’deki beşinci yılını konserlerle kutlayan Novada, Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Gökhan Keser, Sinan Akçıl, Cem Belevi. Evrencan Gündüz ve Fatma Turgut’u ağırlıyor.
ZİNCİRİN İLK HALKASI SÖKE
Söke ve yakın bölgesinin buluşma noktası haline gelen, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Outlet Akhisar, Novada Outlet Konya, Novada Edremit, Novada Çarşamba, Novada Yozgat, Novada Ordu, Novada Park Şanlıurfa ve Novada Menemen ile birlikte Türkiye çapında en hızlı büyüyen alışveriş merkezi zincirinin ilk halkası olan Novada Outlet Söke, her yıl eğlenceli ve dinamik etkinliklere imza atıyor. Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke’de 5. yıl konserleri kapsamında bu yaz çok renkli geçecek.
22 TEMMUZ’DA SİNAN AKÇIL
Ege’nin en keyifli, en avantajlı alışveriş ve yaşam merkezi olarak ziyaretçilerimiz tarafından tercih edilmenin mutluluğu ile birbirinden farklı etkinlik programları hazırlayan Novada Outlet Söke; 5. Yıl konserlerine Gökhan Keser’le başladı. 22 Temmuz tarihinde Sinan Akçıl, 30 Temmuz Buray, 5 Ağustos Cem Belevi, 13 Ağustos Evrencan Gündüz, 26 Ağustos’ta ise Fatma Turgut ile devam edecek konserlerle Novada, Ege’nin en eğlenceli merkezi olmaya devam ediyor.
Novada Outlet Söke, Ege mimarisinin sıcaklığı ve zengin marka karmasıyla açık havada alışveriş keyfi yaşamak ve saat 20:00’de başlayıp ücretsiz gerçekleşecek konserlerinde coşku dolu zaman geçirmek için herkesi alışveriş merkezine davet ediyor.
(KUDRET CAN)

Share