logo

26 Temmuz 2013

Sümran Ünal’dan Havuz Cevabı: “ÖKTEN Baltayı Yine Taşa Vurdu”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Sümran Ünal, AKP Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten’in havuz konusundaki açıklamalarına yanıt verdi.

Gökhan Ökten’ın her zaman olduğu gibi yine bilgi sahibi olmadan ezbere muhalefet yapmaya çalıştığını iddia eden Sümran Ünal, “Sayın Ökten yine baltayı taşa vurdu. Efeler Yüzme Havuzu'nu diline dolayarak yine yersiz ve gerçekle ilgisi bulunmayan ifadeler kullanarak olan bitenden bihaber olduğunu gösterdi. Sayın Ökten bilmeli ki, Efeler Yüzme Havuzu şu an açık ve yaz tatilinde olan öğrencilerimize hizmet vermektedir.” dedi.

AKP’li Ökten’in siyasi malzemesizlikten dolayı ne yapacağını şaşırmış halde olduğunu söyleyen Sümran Ünal, “Sayın Ökten’e 'ne yap et muhalefet yap' baskısı geldiği kanaatindeyim. Sayın Ökten de bu baskılara karşı elinde malzeme olmayınca pek çok kez Aydın kamuoyu önünde, içi boş eleştirilerle siyasi mizah malzemesi olmaktadır. Sayın Ökten oturduğu yerden zahmet edip Efeler Yüzme Havuzu'na gelseydi sanırım böyle bir ifadeyi kullanmadan önce düşünürdü. Gökhan Ökten’e tavsiyem, muhalefet yapmak istiyorsa ilk önce bazı şeylerden haberdar olması gerektiğidir. Sayın Ökten buyurup gelsin, Efeler Yüzme Havuzu'nda serinleyerek içine düştüğü sıkıntılı süreçten kendini biraz soyutlasın” ifadelerini kullandı.

(Mücadele Ajans)

Share