logo

04 Ekim 2016

MHP’DE PEHLİVAN DÖNEMİ BAŞLADI

“KINAYANIN KINAMASINDAN DERS ALARAK ÇALIŞACAĞIZ”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başkanlık Divanı’nın aldığı karar uyarınca geçtiğimiz hafta MHP Aydın İl Yönetimi fesh edilmişti. Genel Merkez tarafından İl Başkanlığı görevine Burak Pehlivan getirildi.
MHP İl Başkanı Burak Pehlivan parti binasında Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.
Yeni yönetimin basına tanıtıldığı toplantıda konuşma yapan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan; “Kınayanın kınamasından ders alarak, sabır, hoşgörü, ahde vefa, sadakat ile çalışacağız.” dedi.
MHP İl Başkanı Pehlivan, konuşmasını özetle şöyle sürdürdü:
“Başta büyük Atatürk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti’ni bugünlere taşıyan tüm şehit ve gazilerimize, bugün Türk Milleti’ne ve vatanımıza kast eden terör örgütleri ile mücadelede şehit düşen yiğitlerimize, Milliyetçi Hareket Partimizin ve Ülkü Ocakları’mızın kurucusu cennet mekan başbuğum Alparslan Türkeş’e Allah’tan rahmet diliyor, gururla anıyorum.
Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Yönetimi MHP Genel Merkezi’nin takdiri ve Genel Başbakan’ımız Dr. Devlet Bahçeli’nin teveccühleri ile yeni yönetim kurulumuza verilmiştir.
Bugünden itibaren yönetimimizle birlikte camiamızın var olan güçlü birlik ve beraberliğini daha da güçlendirecek, herkese her gönüle partimizin kutlu sevgisini hissettirecek, kardeşlik hukukumuzu ve hemşehrilik ruhumuzu harekete geçirerek hemşehrilerimizin ve camiamızın kanaat önderlerinin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve çok değerli partili arkadaşlarımızın her zaman istişarelerini ve her biri değerli fikirlerini alarak güzel Aydın ilimize hizmet edeceğiz.
Bu kutlu yolda, kınayanın kınamasından ders alarak, sabır, hoşgörü, ahde vefa, sadakat ile çalışacağız.”
Genel Merkez tarafından yeni atanan MHP Aydın İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:
MHP Aydın İl Yönetim Kurulu
Mustafa Burhaniye, Yusuf Sayıntürk, Ahmet Adıgüzel, Soner Sargın, Fatih Esmek, Ahmet Baskın, Murat İnan, Semih Akgün, Sezgin Aydın, Burhan Uçaş, Levent Zor, Osman Yavuz, Asil Ünlü, Erkan Anğı, Aydın Uslu, Ahmet Battal, Kazım Oluç, Mehmet Fevzi Özkul, Sermet Sabırlı, Oğuz Aydın, Fethi Yağız, Ahmet Şahin

 

Share