logo

18 Temmuz 2013

Bayraktar; Aydın Çifçisinin İftarına Konuk Olacak

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Aydın Ziraat Odası tarafından düzenlenecek iftar programında üreticilerle bir araya gelecek.

Aydın Ziraat Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Ege İlleri Ziraat Odaları Bölge Toplantısı, 24 Temmuz 2013 Perşembe günü AyMendo tesislerinde gerçekleşecek. Aydın, Denizli, Manisa, Muğla ve Burdur Ziraat Odalarının katılımıyla gerçekleşecek toplantı iftarda üreticileri bir araya getirecek. Geçen yıl Söke Ziraat Odası’nın iftarına konuk olan Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar da, iftar programında bölge çiftçisiyle buluşacak.

24 Temmuz’da yapılacak olan Ege İlleri Ziraat Odaları Bölge Toplantısı hazırlıklarının tamamlandığını belirten Aydın Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, “Aydın, Denizli, Manisa, Muğla ve Burdur Ziraat Odalarının katılımıyla gerçekleşecek bölge toplantısını bir iftar programı olarak planladık. Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanımız Şemsi Bayraktar’ı da programımıza davet ettik. Her hangi bir aksilik çıkmaması halinde Genel Başkanımız, 24 Temmuz’da bizimle olacak. Kaynaşma ve paylaşma ayı olan mübarek Ramazan’da bölge çiftçilerimizle bir araya gelmek istedik. Tüm üreticilerimizin Ramazan ayını kutluyor ve kendilerine bereketli bir hasat sezonu diliyorum” dedi.

(İHA)

Share