logo

17 Şubat 2007

AK PARTİ VE ANAPLI KADINLAR SÖKE İÇİN BİRLEŞTİLER

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, Söke Anavatan Partisi Kadın Kollarını ziyaret etti.
Anavatan Partisi Söke İlçe Teşkilatı binasında tam kadro konuklarını ağırlayan Anavatan partisi Kadın Kolları Başkanı Gülümser Kaya ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Söke için elbirliği içinde çalışmak istediklerini dile getiren Gülümser Kaya; “Önemli olan dostluk içinde birlik ve beraberlik duyguları ile Söke için çalışmak. Biz Anavatan partisi Kadın Kolları olarak Söke için yapılacak tüm iyi projeleri desteklemeye hazırız. Yapılan güzel hizmetleri gerektiğinde alkışlamayı biliriz” dedi.
AK Parti Söke İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Süreyya Öztürkoğlu ise; “Söke Kadın Kollarının oluşumunda Anavatan Partisi kadın Kollarının bize yaptıklarını unutmadık. İade-i ziyarette bulunmak istedik. Toplum yaşamında dostluk ve barış hep ön planda olmalı. Bizde Söke için gerçekleştirilebilecek tüm projelerde el birliği içinde çalışabileceğimiz sözünü veriyoruz” diye konuştu. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.
(İHA)

Share