logo

31 Ağustos 2007

Ziraat Bankası Söke Şube Müdürü Tosunoğlu Balıkesir’e tayin oldu

Bir süredir Söke Ziraat Bankası Müdürü olarak ilçede görev yapan Oğuzhan Tosunoğlu Balıkesir Merkez Şubesi’ne atandı. Tayini Balıkesir merkeze çıkan Ziraat Bankası Söke Şubesi Müdürü Oğuzhan Tosunoğlu’na üreticiler adına teşekkür plaketi verildi. Söke Ziraat Odası’nda gerçekleşen plaket törenine Söke Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Örnek, Meclis Başkanı Mustafa Karababa, Ege Çiftçiler Derneği Başkanı Dr. Hulusi Tanman, Söke Ziraat Odası Meclis Üyeleri katıldı.
Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Söke Ziraat Bankası Söke Şubesi Müdürü Oğuzhan Tosunoğlu; Doğrudan Gelir Desteği ve prim ödemelerinde kuyrukların oluşmasını önlemiş, bankanın diğer faaliyetlerinde de başarılı uygulamalar yaparak Sökelilerin gönlünde taht kurmuştu. Sökeli çiftçiler adına Tosunoğlu’na başarılı çalışmalarından dolayı plaket veren Ege Çiftçiler Derneği Başkanı Dr. Hulusi Tanman yaptığı konuşmada “Müdürümüz Söke bölge çiftçisine çok faydalı işler yaptı. Çiftçimizin rahat üretim yapabilmesi için elinden geleni yaptı. Ege Çiftçiler Derneğimiz 1993 yılında kurulmuş olan bir dernek. İlk defa dernek olarak bir Ziraat Bankası Müdürü’ne plaket veriyoruz. Oğuzhan Bey’e takdirlerimiz sunuyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Daha sonra Söke Ziraat Odası adına plaket sunan Söke Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Örnek; “Müdürümüz Söke’de olduğu sürece sürekli üreticilerin yanında olan uygulamalar yaptı, Söke’de Ziraat Bankası önünde çoğalan kuyrukları bitirdi. Bu güne kadar Söke Ziraat Bankası Müdürümüz Oğuzhan Bey’den çok yardım ve destek gördük. Söke Ziraat Odası ve üreticiler olarak müdürümüze çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Tayini nedeniyle Söke’den ayrılacak olan Ziraat Bankası Söke Şubesi Müdürü Oğuzhan Tosunoğlu; Söke’yi ve Sökelileri unutmayacağını belirterek “Dört yıldır Söke’de görev yapıyorum. Zamanın nasıl geçtiğini fark edemedim. Görev sürem boyunca hep çiftçimizin yanında olmaya çalıştım. Çalışmalarımızda biz destek olan herkese teşekkür ediyorum”sözlerine yer verdi.

(İHA)

Share