logo

08 Ağustos 2007

Kuşadası’nda Gripin ve Emre Aydın rüzgarı

Gripin ve Emre Aydın verdiği konserle Kuşadası’nda hayranlarıyla buluştu.
Aydın’ın Kuşadası ilçesi’ndeki NY Jade Beach Club’da sahne alan Gripin ve Emre Aydın’ı 3 bin kişi izledi. Üç Bölümden oluşan konserin ilk bölümünde Gripin sahne aldı. En sevilen şarkılarını sevenleri için söyleyen Gripin katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Gençler, hemen hemen tüm şarkılarında Gripin’e eşlik ederken, ünlü şarkıcı da sahne performansıyla hayranlarından bol bol alkış aldı. ‘Böyle Kahpedir Dünya’ şarkısını söylerken katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan Gripin hayranlarıyla hep birlikte şarkıyı söyledi.
Konserin ikinci bölümünde sahne alan Emre Aydın alkışlar arasında sahneye geldi. ‘Mutlumuyduk’ adlı şarkısıyla sahneye gelen Emre Aydın hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Binlerce kişi NY Jade Beach Club’un konser alanını doldururken, hayranları tüm şarkılarda sanatçılara eşlik etti. Emre Aydın’ı dinlemek isteyenler izdihama neden oldu.
Üçüncü bölümde ise Gripin ve Emre Aydın birlikte sahneye çıkarak ‘Sensiz İstanbul’ şarkısının yanı sıra sevilen daha birçok şarkılarını beraber söyledi. Konser gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

(İHA)

Share