logo

22 Kasım 2017

Nazilli Ticaret Odası mali müşavirlerle buluştu

Mali Müşavirleri Üyeleri İle Arasında En Önemli İletişim Aracı Olarak Kabul Eden Nazilli Ticaret Odası, Her Sene Düzenli Olarak Mali Müşavirlerle Toplantı Düzenleyerek Fikir Alışverişinde Bulunuyor.
Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, Meclis Başkanı Gürdal YÜZÜGÜLER, Aydın SMMO Başkanı Rıza YÖRÜYEN ve Nazilli Temsilcisi Serkan Akkaya’nın da katıldığı toplantıda Mali Müşavirlerin tavsiyeleri ve iyileştirme önerileri derlendi.

Üyelere hizmetin artırılması ve iyileştirmesi için yapılan çalışmaların anlatıldığı toplantıya Mali Müşavirler yoğun katılım gösterdiler.
“Mali Müşavirler Bizim Fahri Üyemizdir”
Yaptığı konuşmada mali müşavirlerin üyeleri ile kendileri arasında önemli bir yerde olduklarını ifade eden Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan’ı Nuri ARSLAN, üyelerini kurumda sıklıkla mali müşavirlerin temsil ettiğini, bu sebeple üye ilgili her türlü beklenti ve şikayeti Mali Müşavirler nezdinde öğrenebileceklerini ifade eden ARSLAN, bu sebeple mali müşavirlerin de kendileri tarafından üye olarak kabul gördüğünü sözlerine ekledi.
Başta Aydın SMMMO Başkanı Rıza YÖRÜYEN olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerini ileten Başkan Arslan, toplantıların daha sık gerçekleştirilmesi gerektiğine inandığını ifade etti.
Başkan YÖRÜYEN’ den Ortak Akıl Vurgusu
Toplantıda söz alan Aydın SMMMO Başkanı Rıza YÖRÜYEN, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nazilli Ticaret Odası yetkililerine teşekkürlerini iletti.
Birçok sorunun ortak akılla kolayca çözülebileceğini ileten YÖRÜYEN, bu tür toplantıların önemine vurgu yaptı.
HABER: NAGİHAN DAĞDELEN

Share