logo

14 Nisan 2017

“GELİN BU OYUNU BOZALIM, HAYIRDA BİRLEŞELİM”

Referandum çalışmalarına hız kesmeden devam eden Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu Üyesi ve Aydın İl Başkanı Emre Albayrak, Nazilli’de Evet oyu verecek olan vatandaşlara seslendi ve; “PKK ve FETÖ terörüne karşı mücadele devam etsin diyorsak HAYIR diyelim. Türkiye’nin Suriye’ye Irak’a dönüşmesini istemiyorsak HAYIR diyelim. Ekonomik kriz yaşanmasın, Türkiye üretsin, çarşılarımız bereketlensin diyorsak HAYIR diyelim.” dedi.
“AKP HÜKÜMETİNİN, ABD VE İSRAİL YANDAŞLIĞINA HAYIR DİYORUZ”
Albayrak, Türkiye’nin 16 Nisan’da önemli bir karar vereceğini belirterek; “Bu karar ABD-İsrail yandaşlığına EVET Mİ yoksa HAYIR MI kararıdır. HAYIR oyu veren vatandaşa utanmadan sıkılmadan ‘’terörist’’ diyenler şimdi Suriye’ye atılan ABD ve İsrail bombalarına alkış tutuyorlar. Haçlı ordularının Müslümanları katletmesine destek olanlara Türk milleti 16 Nisan’da ‘’Hayır’’ diyerek cevabını verecektir. AKP hükümetinin ABD ve İsrail yandaşlığına Hayır diyoruz. 16 Nisan günü yapılacak olan oylama ülkemizin PKK ve FETÖ terörüne Hayır diyeceği gündür. İktidar sahipleri Amerika’ya ve İsrail’e sahip çıkarak teröre karşı yapılan mücadeleyi baltalamaktadır. Vatan için şehit düşen Mehmetçiğimiz, polisimiz, siz PKK’yı destekleyen Amerika’ya sahip çıkasınız diye şehit düşmedi. PKK’nın FETÖ’nün başının ezilmesi için önce ABD’ye ve İsrail’e karşı çıkmak gerekir. Gelin bu oyunu bozalım. Hayırda birleşelim.” şeklinde konuştu.
“MİLLETİN MECLİSİ TEHLİKE ALTINDADIR”
“16 Nisan seçimi aynı zamanda Türkiye’nin demokrasisi ve geleceği için kritik önemdedir.” vurgusu yapan Albayrak; “Milletin meclisi tehlike altındadır. Meclisi yetkisiz bırakan, Bakanlar Kurulu’nu milletvekillerinden seçmeyen atanmışlar hükümetine HAYIR diyelim. Diğer yandan Başkanlık sistemi kapıya dayanan ekonomik krizi çözemez. Başkanlık sistemi yoksulluk sınırının altında yaşanan milyonlarca vatandaşımızın derdine derman olamaz.” dedi.
“ÇÖZÜM HAYIR’DADIR”
“Vatan Partisi olarak millete güveniyoruz” diyen Albayrak; “16 Nisan’da vereceğiniz HAYIR oyları aynı zamanda EVET oyu verecek olan yurttaşları da kurtaracaktır. Çözüm HAYIR’dadır. Sandıktan HAYIR çıkacak. İçiniz rahat olsun. 16 Nisan’da ABD-İsrail yandaşlığına karşı vurun mührü HAYIR’a. HAYIR kazansın. Türkiye kazansın.” ifadelerini kullandı.
(GÜÇLÜ ÇEZİK)

 

Share