logo

04 Temmuz 2013

Sökeli Gürsoy ve Er Aileleri Dünür Oldu

Söke’nin tanınmış Ailelerinden Yasemin-Tarık Gürsoy çiftinin kızları Selin ile Seval-Behlül Er çiftinin oğulları Reşat Er Kuşadası’nda bir otelin havuz başında düzenlenen görkemli nikâh töreni ile yaşamlarını birleştirdiler.

İş, siyaset ve bilim camiasından çok sayıda davetlinin katıldığı nikah törenine protokol üyeleri de yoğun ilgi gösterdi. Nikah merasimine Kuşadası, İzmir, Aydın, İstanbul ve Ankara’dan seçkin davetliler katıldı. İş ve siyaset dünyasının birbirinden seçkin isimleri Gürsoy ve Er ailelerinin mutluluğunu paylaşmak üzere havuz başında düzenlenen nikâh töreninde bir araya geldiler, çiftin 5 şahitli nikâh törenini ise Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi kıydı.

Nikâh törenine CHP Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfü Baydar, Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer ve eşi, Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi ve eşi, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, Söke Belediye Başkan yardımcısı Levent Tuna ve eşi, AK Parti Söke İlçe başkanı Hasan Turhan, CHP Söke İlçe Başkanı Av. Osman Ünsal ve eşi, bazı oda ve derneklerin başkan ve yöneticileri ile kalabalık davetli grubu katıldı.

Yaz mevsimine damgasını vuran görkemli nikâh töreninde genç çiftin nikâh şahitliğini CHP Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfü Baydar, Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, DSP’lİ Aydın eski Milletvekillerinden Halit Dikmen ve işadamı Taner Er yaptılar. Çiftin nikâhını Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi kıydı.

(İHA)

Share