logo

22 Mayıs 2017

Aydın-Muğla yolunda 3 araç birbirine girdi

Aydın-Muğla karayolunda meydana gelen trafik kazasında 3 araç birbirine girdi. Kazada 1 ağır 6 kişi yaralanırken savaş alanına dönen karayolu uzun uğraşlar sonucu açılabildi.
Kaza akşam saatlerinde Aydın-Muğla karayolu Çakırbeyli Kavşağı yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Aydın’dan Koçarlı Çakırbeyli’ye taziyeye gittikleri öğrenilen Hüseyin K. idaresindeki 15 DE 771 plakalı otomobil, İsmail taktaklar yönetimindeki 48 BM 719 plakalı hafif ticari araç ve Mehmet C. idaresindeki 09 YH 970 plakalı kamyonet henüz belirlenemeyen bir şekilde zincirleme olarak çarpıştılar.
Kazada 15 DE 771 plakalı otomobilin sürücüsü Hüseyin K. ile yolcular Dudu Koç, Hasan Deniş ve Döndü Deniş ile 09 YH 970 plakalı kamyonetin sürücüsü Mehmet C. yaralandı. 48 BM 719 plakalı araçta sıkışan sürücüsü İsmail T. ise Aydın Büyükşehir Belediyesi AKS 110 ekipleri tarafından kurtarılarak sağlık görevlilerine teslim edildi. Kaza nedeniyle karayolu bir süre trafiğe kapalı tutulurken, çalışmaların tamamlanmasının ardından karayolu trafiğe açıldı. Kaza ile ilgili tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi. (İHA)

Share