[ 28 Mart 2013 Perşembe ]
YazdırYazdır Get a PDF version of this webpagePDF

Başak Koleji anasınıfı öğrencilerinin hazırladığı resim ve elişi çalışmalarından oluşan sergi İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Sergi salonunda açıldı. Bir hafta süreyle ziyarete edilebilecek serginin açılış törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Akçıl ve Mehmet Ali Özbay, Başak Koleji Müdürü Nail Ergun, öğretmenler öğrenciler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.
Başak Koleji Anasınıf Öğretmenleri Şebnem Tunçdöken, Devrim Şimşek, Elif Yılman ve Resim Öğretmeni Yasemin Önal öncülüğünde 4 ve 5 yaş gurubu öğrencilerinin yaptığı 500'e yakın sulu boya, pastel boya, parmak boya, değişik kağıt ve baskı teknikleri ile artık materyallerden hazırlanan resim ve elişi çalışmaları sergide yer aldı.
Sergi ile bilgiler veren Anasınıf Öğretmenleri : “Çocuklarımızı çok seviyor ve onlara güveniyoruz. Hayatın her alanında sevgiyi, dostluğu, özgür düşünmeyi, güçlü olmayı, zorluklara karşı mücadele etmeyi, kısacası kendi ayakları üstünde durmayı öğretmek ve onların ileride başarılı birey olmalarını görmek bizim en büyük sevincimizdir.
Yarının büyükleri olan miniklerimizin yaptıkları çalışmalarla duygu ve düşüncelerini aktarmaya çalıştılar. Bu çalışmalar onlara deneyim kazandıracak, edindikleri deneyimi gelecekte en iyi şekilde değerlendirmelerini umuyoruz. Çocuklarımızın kendi elleriyle hazırladığı etkinlik ve faaliyetleri sizlerle paylaşmak bizlere ayrı bir gurur veriyor. Bizlere her zaman destek olan başta kurucumuz M. Bülent Ayaydın'a , tüm okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.”

(Mücadele Ajans)

[Bu sayfa 68075 kez görüntülendi.]