[ 12 Ağustos 2010 Perşembe ]
YazdırYazdır Get a PDF version of this webpagePDF

Aydın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın yardımlarının Ramazan ayında da süreceği bildirildi. Aydın Valiliği'nin verdiği bilgilere göre vakfın 2010 yılının ilk 6 ayında 4 milyon TL yardımda bulunduğu belirtilirken, konuyla ilgili olarak şu bilgilere yer verildi:
“Aydın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı , İl genelinde 2010 yılının ilk altı ayında toplam 4.005.180 TL yardımda bulundu.
İlimiz merkez ilçe ve 16 ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımızca 2010 yılı ilk 6 ayında (1 Ocak -30 Haziran 2010 tarihleri arasında) ekonomik ve sosyal yoksunluk içinde bulunan vatandaşlarımızın temel acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla 33.666 kişiye toplam 4.005.180 TL nakdi yardım yapılmıştır.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca , yardıma muhtaç olduğu belirlenen vatandaşlara gerekli yardım götürülmekte olup ihtiyacı bulunan ailelerin daha sağlıklı yaşam sürdürebilmeleri için vakıf çalışmaları aralıksız devam etmektedir.
Valiliğimizce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan tüm yardımlarda tamamen objektif değerlendirmeler esas alınmakta ve yardım yaparken kişi onurunu incitmeyecek yöntemler izlenmektedir.
Ayrıca,
Fakir ve muhtaç Vatandaşlarımıza Ramazan ayı için özel yardım çalışmaları da sürdürülmektedir.Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi bilahare verilecektir.”
 

(Mücadele)

[Bu sayfa 9200 kez görüntülendi.]