[ 09 Mart 2011 Çarşamba ]
YazdırYazdır Get a PDF version of this webpagePDF

Aydın Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği, Aydın Valisi Hüseyin Avni COŞ'un eşi Aylin COŞ'u Vali Konağında ziyaret etti.
COŞ çiftinin dünyaya gelen minik kızları Hatice Beyza COŞ'u ziyaret etmek, tanışmak ve eğitim alanında Bahçeşehir Kolejleri'nin eğitime katkıları ve diğer çalışmaları hakkında bilgi vermek üzere Bayan COŞ 'u ziyaret eden Aydın Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için 11 Mart Cuma günü yapacakları Kadınlar Günü Yemeği'ne Bayan COŞ 'u da davet ettiler. Ziyarete, Okul Aile Birliği Başkanı Ebru COŞKUNER, Başkan Yardımcısı Petronela Özçöllü, Müdür Yardımcısı H. Özlem Demir ve Rehber Öğretmen Gülşen Onbaşılar katıldı. Aydın Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Ebru Coşkuner yaptığı açıklamada: "8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Okulumuzun bayan velilerine ve bayan öğretmenlerine eğlence düzenlemeyi düşünüyoruz. Huzurevi'ne, kimsesiz çocuklara, engellilere ve bunun gibi birçok ziyaretler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Eğitimcilerimizin destekleriyle çocuklarımızın duyarlı birer vatandaş olarak yetişmelerini arzuluyoruz ve bunun için de tüm etkinliklerde yer almak istiyoruz" dedi.
Bayan COŞ, ise yaptığı açıklamada: "Bahçeşehir Kolejleri gibi kurumsal bir yapının Aydın ilinde olması gurur vericidir, elimizden geldikçe eğitim alanında yapılan etkinliklerde yer almaktan büyük mutluluk duyarız" diye konuştu.
 

(Mücadele)

[Bu sayfa 1937 kez görüntülendi.]