logo

05 Kasım 2007

Sağlıkta uzatılmış mesai uygulaması ilk gününde rağbet gördü

Söke Sağlık Grup Başkanlığı tarafından yapılan yeni düzenleme ile Söke Devlet Hastanesi eski binasında poliklinik hizmetlerinin gece 22.00’ye kadar uzatılmasının ilk gününde uygulama halk tarafından rağbet gördü.
Muayene, pansuman ve enjeksiyon gibi hizmetlerin verildiği Devlet Hastanesi eski binasına gelen vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek, yetkililere teşekkür ettiler. Uzatılmış mesainin ilk gününde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Yönetimi, sağlık personelini ziyaret etti. Mesaideki doktor ve hemşirelere başarı dileyen AK Parti Söke İlçe Başkanı Ali Güzelyağdöken, ?Vatandaşlarımızın şehir merkezinde bulunan bu binada daha çabuk ve daha kolay hizmet almaları için önemli bir adım atıldı. Bu projeyi hayata geçiren başta Sağlık Grup Başkanlığımız olmak üzere tüm sağlık teşkilatında görevli arkadaşlarımızı tebrik ediyorum? dedi.
Söke Sağlık Grup Başkanı Ersev Kuyucu uygulamanın ilk gününde kendilerine ziyaret eden AK Parti İlçe Yönetimine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, ?Uzatılmış mesai uygulamamız ilk gününden rağbet görmeye başladı. Talebin giderek artacağına inanıyorum. Çalışmalarımızı Söke Devlet Hastanesi Başhekimliği ile koordineli olarak yürütüyoruz? ifadelerine yer verdi.

(İHA)

Share