logo

16 Ekim 2007

Kuşadası’nda bayramın gözdesi barlar oldu

Hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle 3 günle sınırlı kalan Ramazan Bayramı tatilinde Kuşadası’nda hem oteller hem de esnaf umduğunu bulamazken, gözde eğlence mekanları önemli bir doluluk oranı yakaladı.
Tatil için Kuşadası’nı tercih edenlerin büyük bir kısmı, gece barlarda geç saatlere kadar eğlendi. Turizm sezonunun bitmesine rağmen Ramazan Bayramı nedeniyle kapanmayan bar ve diskolarında açık olmasıyla Kuşadası’nın eğlence yerleriyle ünlü Barlar Sokağı, Kaleiçi ve Akyar Mevkii’ndeki çok sayıdaki bar ve disko, civar il ve ilçelerden eğlenmeye gelenlerle dolup taştı.
Özellikle Kaleiçi ve Barlar Sokağı’nda tüm barlar ile Captain House, Neli Bar, NY Jade Beach Club gibi eğlence yerleri tıklım tıklım dolarken, ortaya da renkli görüntüler çıktı. Kış sezonuna bayramın ilk günü mekan değiştirerek başlayan James Dean Bar’da bayramda en çok ilgi gören eğlence yerleri arasında yer aldı. Tatilcilerin bir kısmı canlı müzik yapan barları tercih ederken, eğlence sınır tanımadı. Captain House Bar’da sahneye çıkan Burcu ve Hakan ile Neli Bar’da sahneye çıkan Lida tatilcilere
eğlenceli anlar yaşattı.
Tatil için Kuşadası’nı tercih edenler ile çevre il ve ilçelerden gelenler, sabahın ilk ışıklarına dek barlarda eğlendi. Eğlence yeri sahipleri ise bayram tatili nedeniyle hareketli geceler yaşadıklarını söyledi.

(İHA)

Share