logo

26 Kasım 2007

Denizbank’tan turizmciye dört mevsim destek

Kuşadalı turizmciler Denizbank’ın yeni kredi ve destek sistemini tanıttığı yemekli toplantıda bir araya geldi. Sunduğu özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile turizm sektörüne destek veren Denizbank, “Finansal Süpermarket” anlayışı çerçevesinde turizmcilere de tüm bankacılık ürün ve hizmetlerine kolayca erişme imkanı sağlıyor.
Kuşadası Adakule Otel’de gerçekleştirilen toplantıya aralarında Aydın Valisi Mustafa Malay, Aydın Emniyet Müdürü Yılmaz Orhan, Kuşadası Kaymakamı Mustafa Esen, Kuşadası Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Dağlı, Kuşadası Emniyet Müdürü Şenol Zeybek, Davutlar Belediye Başkanı Tuncay Uysal, Kuşadası Ticaret Odası Başkan Vekili Neajd Özalp, Kuşadası Esnaf Odası Başkanı Halit Şakar ve TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bülent İlbahar ile çok sayıda otelci, acenteci ve esnaf katıldı.
Turizm sektörünü 2003 yılından bu yana önemli sektörlerden biri olarak ele alan ve bu alana yönelik yatırımlarına devam eden Denizbank, turizm sektörüne özel yeni ürün ve hizmetlerini Kuşadası’nda düzenlenen bir toplantıyla tanıttı. Adakule Otel’de sektör temsilcileriyle bir araya gelen Denizbank işletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Denizbank Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yetim ve Denizbank Başekonomisti Saruhan Özel, turizm sektörü ve ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi.Toplantının son bölümünde ekonomist Saruhan Özel, konuşmasının ardından turizm sektör temsilcilerinden gelen güncel ekonomik konulara ilişkin soruları da cevaplandırdı.
Denizbank Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yetim, turizmciye dört mevsim hizmet etme misyonuyla hareket ettiklerini belirterek, “Özel olarak dizayn ettiğimiz” Turizm Paketi ile sektöre finansman desteği, bankacılık hizmetleri, hazır filo hizmetlerinin yanı sıra yerel tedarikçilerle yaptığımız anlaşmalar aracılığıyla turizm sektörünün ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz” dedi.

(İHA)

Share