logo

21 Ağustos 2017

GERMENCİK, YILDIZLARI AĞIRLAYACAK

Germencik Festivali’ne adeta yıldız yağacak.

Germencik Belediyesi, 17’nci Geleneksel Germencik Tarım İncir Kültür ve Sanat Festivali’nin hazırlıklarını tamamladı.
Bu yıl 17’incisi düzenlenecek olan festival nedeniyle ilçeye gelecek olan yıldız sanatçılar, Germencik halkının yanı sıra tüm katılanları eğlendirecek.
Kaliteli incirin adresi olan Germencik ilçesi, 17’nci Tarım İncir Kültür ve Sanat Festivali’ne ev sahipliği yapacak. 8-9 Eylül 2017 tarihlerinde Germencik Cumhuriyet meydanında gerçekleşecek olan festivalde birbirinden ünlü sanatçılarla Germencik’te adeta yıldızlar geçidi yaşanacak. Ünlü pop sanatçılarının sahne alacağı festivalin birinci gününde Edis ve Hadise, ikinci gününde Buray ve Aleyna Tilki hayranlarıyla buluşacak. Peş peşe sahne alacak olan sanatçılar, şarkılarıyla festivale katılanlara eğlenceli anlar yaşatacak. En güzel İncir yetiştiriciliği yarışmasının birincisinin açıklanacağı gecede festivale katılanları farklı sürprizler de bekliyor.
BAŞKAN AKIN: “17. GERMENCİK TARIM İNCİR KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”
17’nci Geleneksel Germencik Tarım İncir Kültür ve Sanat Festivali’nin 8 Eylül Cuma günü saat: 21.00’de başlayacağını belirten Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın “İncirin Ana Vatanı ilçemizde her yıl geleneksel hale gelen festivalimizi Germencik Cumhuriyet meydanında yapacağız. Festivalimizle hem ilçemizi hem de incirimizi dünyaya tanıtmaya çalışıyoruz. Halkımızın doya doya eğleneceği, stres atacağı bir festival organize ettik. Hadise, Edis, Aleyna Tilki ve Buray gibi ünlü sanatçılarımız festivalimizde sahne alacak. Bununla birlikte festival öncesi panayırımız da açılacak ve yöresel lezzetlerin yanı sıra yöresel kıyafetler de bu panayırda hemşerilerimiz için satışa çıkacak. 17. Germencik Tarım İncir Kültür ve Sanat Festivali’ne tüm halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.
(HABER MERKEZİ)

Share