logo

Aydın’da uyuşturucu operasyonları devam ediyor

Aydın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik çalışmalar kapsamında İncirliova ve Germencik ilçelerinde uyuşturucu operasyonu düzenlenirken, yakalanan üç şahıs adliyeye sevk edildi.
Edinilen bilgiye göre, İncirliova Acarlar Mahallesinde yapılan operasyonda O.O. isimli şahıs yakalandı. Şahsın ikametinde yapılan aramada 380 gram esrar maddesi ele geçirilerek, şahıs uyuşturucu madde ticareti yapmak ve sağlamak suçundan adliyeye sevk edildi.
Germencik Ortaklar Mahallesinde yapılan operasyonda ise Ş.Y ve M.G. isimli şahıslar yakalandı. Ş.Y isimli şahsın işyerinde yapılan aramada 5,05 gram Metamfetamin maddesi ve 4,24 gram esrar maddesi ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi. Şahıslar uyuşturucu madde ticareti yapmak ve sağlamak suçundan adliyeye sevk edildi.
Aydın Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Aydın genelinde uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik çalışmaların kararlılıkla devam edeceği bildirildi. (İHA)

Share