[ 22 Kasım 2011 Salı ]
YazdırYazdır Get a PDF version of this webpagePDF

Aydın'ın önde gelen ve sevilen ailelerinden Şeker ailesi, bu yıl 2. kez düğün heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.
Nazan ve İnan Şeker çiftinin kızları Ece'nin Haziran ayında evlenmesinin üzerinden henüz daha 6 ay geçmemişken, ailede bu kez de Ece'nin kardeşi Orçun Şeker'in evlilik heyecanı yaşandı.


Anemon Otel'de 19 Kasım 2011 Cumartesi akşamı gerçekleşen düğünde, Nazan ve İnan Şeker çiftinin oğulları Arif Orçun Şeker, Zeynep Sarı ile dünyaevine girdi.


Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun kıydığı nikâhta, genç çiftin nikâh şahitleri arasında, TED Aydın Koleji Genel Koordinatörü Ahmet Şaba da bulunuyordu.


Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Aydın Belediye Meclisi ve Dostlar Meclisi Üyeleri Altan Güney, Mustafa Ancın ve eşi Belkıs Ersoy Ancın, Mücadele Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehtap Altınkeser, ADÜ Tıp Fakültesi'nden Prof. Dr. Mehmet Dündar ve Prof. Dr. Sema Dündar çifti ile, aralarında Aydınlı Rotaryenlerden, Aydın Lisesi Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan Aydın'ın da bulunduğu çok sayıda işadamı ve konuğun katıldığı düğünde, nikâh töreninin ardından genç çift piste çıkarak konukların huzurunda ilk danslarını yaptı.


Daha sonra konuklarla birlikte uzun süre neşe içinde dans eden yeni evliler, dansa ara verilmesinin ardından sahneye gelen düğün pastasını birlikte kestiler.


Kızlarının ardından oğullarını da evlendirmenin saadetini yaşayan mütevazi Nazan-İnan Şeker çiftinin mutluluğu ise gece boyunca yüzlerinden okunuyordu.

(Güçlü ÇEZİK)

[Bu sayfa 5060 kez görüntülendi.]